Kursy ósmoklasisty


Egzamin ósmoklasisty to jeden z ważniejszych testów, do którego dziecko musi podejść na pewnym etapie swojej edukacji. Jest to sprawdzian kompetencji na koniec 8 lat szkoły podstawowej. Do tego testu musi podejść każdy uczeń, dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie się do jego zdawania. Ze względu na to, przygotowaliśmy specjalne kursy, które mają na celu nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy, ale również z pewnością pomogą w pozytywnym zdaniu wybranego przedmiotu.

 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – zdaj angielski na 100%

Podczas egzaminu ósmoklasisty potrzebna jest nie tylko wiedza na temat języka angielskiego, ale także świadomość tego jak zabrać się do takiego testu. W szkole często nie ma czasu na to, żeby dokładnie przerobić arkusze próbne lub zagląda się do nich bardzo pobieżnie. Natomiast nasz kurs ósmoklasisty skupia się nie tylko na teoretycznym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, ale również staramy się praktycznie przedstawić to, jak taki egzamin będzie wyglądać. Naszym uczniom pokazujemy jak skutecznie rozwiązywać zadania otwarte oraz zamknięte, zadania wielokrotnego wyboru oraz typu prawda-fałsz, które zawiera egzamin ósmoklasisty angielski. Pokazujemy również jak podejść do zadań otwartych, które sprawiają najwięcej problemów. Uczymy także umiejętności zarządzania czasem na egzaminie, dzięki czemu uczniowie nie będą musieli się stresować, że nie zdążą z pisaniem.

Końcówka nauki w szkole podstawowej, a w szczególności 8 klasa jest bardzo stresującym okresem, ponieważ uczniowie stresują się nadchodzącym egzaminem. Jednak nasz kurs ósmoklasisty jest doskonałym sposobem na to, żeby dziecko mogło się dobrze przygotować do testu i dostało się do wymarzonego liceum, a potem na dobre studia. Sprawdź całą naszą ofertę i zapisz swojego ósmoklasistę na nasz kurs.

Współpracujemy z: